Wszystkie bestsellery
  • Baner

  • Baner

  • Baner

  • Baner

Tuning i akcesoria

Tuning i akcesoria

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Tuning samochodu ciężarowego

Chyba wszyscy lubimy jak nasze auto czy to osobowe czy samochód ciężarowy dobrze się prezentuje i przyciąga uwagę i wzrok innych. jest to pole do popisów dla każdego kto znaczącą uwagę kładzie na wygląd zewnętrzny i wewnętrzny samochodu. 

Można tutaj zastosować różnego rodzaju orurowania samochodu ciężarowego, występują orurowania na dach lub na zderzak do których często montowane są lampy dodatkowego oświetlenia. Występują również orurowania pod zderzak albo boczne międzyosiowe. Bardzo często samochody ciężarowe kojarzone są z głośnym sygnałem dźwiękowym, ponieważ duże auto powinno mieć mocny klakson. Właściciele tzw. TIR-ów lubią też zwrócić na siebie uwagę pięknymi malowidłami na kabinach a także na całych zestawach. Często malowidła nawiązują do nazwy firmy pod jaką jeździ samochód, ale również do postaci bajkowych czy bohaterów filmów. 

Akcesoria do samochodów ciężarowych 

Na rynku obecnie są rozmaite akcesoria, które sprawiają że podróż staje się przyjemniejsza. Pojazdy wyjeżdżające z fabryki często nie są wyposażone w dodatkowe akcesoria, natomiast bardzo często są przystosowane do zamontowania różnych udogodnień. W pojazdach MAN TGX TGS TGA może to być dodatkowa możliwość zamontowania np. podstawki na kubek, kabel złącze AUX/USB albo dodatkowych owiewek na szyby boczne czy chrom na zderzak. Można również upiększać koła stosując aluminiowe felgi, chromowe kołpaki oraz dekle na śruby które przy okazji zabezpieczają śruby przed korozją. 

Nasz asortyment 

W kategorii tuning oferujemy akcesoria które upiększą każdy samochód ciężarowy takie jak listwy ozdobne, owiewki, sygnały pneumatyczne, kołpaki, orurowania oraz wiele innych. Oferujemy akcesoria takich marek jak OE MAN, BEAM, VEPRO i innych.