Wszystkie bestsellery
  • Baner

  • Baner

  • Baner

  • Baner

Układ klimatyzacji

Układ klimatyzacji

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-30 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Sprawna klimatyzacja niezbędna w gorące dni 

Sprawna klimatyzacja to podstawa do komfortowego podróżowania w ciepłe dni. Układ klimatyzacji jest raczej prostym układem a naprawa nie jest bardzo skomplikowana. Najczęstsze problemy w tym układzie to po prostu nie dmuchające zimne powietrze, nie przyjemny zapach wydobywający się z kratek i zaparowane szyby. Podstawowy serwis klimatyzacji powinno przeprowadzać się raz w roku, zazwyczaj przed latem. Cz Co sprawdzamy? Przede wszystkim ilość czynnika w układzie, jego szczelność i poprawność działania.

Co najczęściej się psuje? 

- Przewody klimatyzacji ( łatwo się przecierają )

- Kompresory klimatyzacji

- Skraplacze klimatyzacji 

- Zawory klimatyzacji 

- Sterowniki klimatyzacji 

- Czujniki klimatyzacji 

Częstą usterką układu klimatyzacji jest niesprawna sprężarka klimatyzacji. W skład sprężarki wchodzi elektromagnes również narażony na usterki, który przez impuls elektryczny załącza układ. Przewody czynnika chłodzącego też ulegają awarii przecierając się. 

Nasz asortyment 

Układ klimatyzacji jest jednym z prostszych układów, więc dobranie poszczególnych części zamiennych powinno być raczej proste. Żeby jednak mieć pewność, warto sprawdzić dane części po numerach OE. Jeżeli nie jesteś pewny czy dokonujesz zakupu odpowiedniej części zamiennej, warto zadzwonić ( nr tel. na stronie głównej ). 

W dziale układ klimatyzacji oferujemy wszystko żeby poczuć chłód w kabinie i cieszyć się lepszą podróżą, czyli chłodnice klimatyzacji, sprężarki klimatyzacji, przewody klimatyzacji, sterowniki, skraplacze oraz wiele innych. 

Oferujemy asortyment producentów specjalizujących się w układach klimatyzacji takich  jak  BEHR-HELLA, NISSENS, NRF, OE MAN i innych.