Wszystkie bestsellery
  • Baner

  • Baner

  • Baner

  • Baner

Wyposażenie wnętrza

Wyposażenie wnętrza

Jest 94 produktów.

Pokazano 1-94 z 94 pozycji

Aktywne filtry

Wnętrze kabiny samochodu ciężarowego 

Każdy kierowca zdaje sobie sprawę że wszystkie podzespoły muszą być sprawne i w dobrej kondycji żeby auto się nie psuło. Natomiast kwintesencją pojazdu jest wygląd zewnętrzny ( pojazd musi się podobać ) oraz tak zwana wisienka na torcie czyli wnętrze kabiny w której kierowcy spędzają bardzo dużo czasu. Każdy chce się czuć komfortowo i mieć niezbędne rzeczy pod ręką. Tutaj możne wnętrze kabiny przeplatać się z kategorią tuning i akcesoria ponieważ niektóre rzeczy są dodatkami do wyposażenia kabiny. 

Obecnie kierowcy maja bardzo dużo udogodnień i mogą przyjemnie spędzić czas w podróży i na postoju. W pojazdach marki MAN zastosowane zostały klimatyzacje postojowe które mogą pracować przy nie zapalonym silniku. Występują również klimatyzacje postojowe montowane zamiast szyberdachu albo na tylnej części kabiny. Udogodnieniem może być również mikrofalówka, telewizor czy ekspres do kawy. Kabiny w pojazdach MAN są jednymi z największych na rynku, wyposażone są w wiele schowków co daje duży komfort kierowcy.

Wszystkie części które występują w wyposażeniu wnętrza można wymienić jeśli się uszkodzą. W brew pozorom niektóre części nie są bardzo drogie, więc warto wcześniej zapytać o cenę niż naprawiać, a na naprawę uszkodzonych rzeczy czasem tracimy dużo naszego czasu. 

W wyposażeniu wnętrza oferujemy części do foteli, łóżek, tapicerki drzwi, tapicerki kabiny, kierownice, gałki zmiany biegów, mieszki, panele sterowania, klawisze, schowki, popielniczki, klamki, wykładziny, konsole, kratki nawiewu oraz wiele innych. 

W kategorii wyposażenie wnętrza oferujemy części producentów takich jak OE MAN, ISRI, GRAMMER, BEHR, MAHLE i innych.