Wszystkie bestsellery
  • Baner

  • Baner

  • Baner

  • Baner

Układ paliwowy

Układ paliwowy

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Czystość w układzie paliwowym jest bardzo ważna 

Możliwość płynnej jazdy - to daje nam dobrze funkcjonujący układ paliwowy. Najważniejszymi częściami tej układanki są wtryskiwacze. To one decydują o odpowiednim dawkowaniu paliwa do komory spalania. Co robić żeby układ paliwowy działał jak powinien? Wybieramy sprawdzone stacje, które mają dobre paliwo, regularne wymiany filtrów paliwa i czy nie jeździmy na rezerwie.

Najważniejsze elementy tego układu to też:

- Listwy wtryskowe

- Pompy paliwa

- Przewody wtryskowe

- Pompy wtryskowe

- Zbiorniki paliwa

- Zawory

- Przewody paliwowe 

W silnikach w pojazdach marki MAN obecnie jest stosowane rozwiązanie COMMON RAIL - jest to elektronicznie sterowany system bezpośredniego wtrysku paliwa. To rozwiązanie charakteryzuje się np. lepszą pracą silnika, mniejszym spalaniem, mniejszą emisją spalin, natomiast żeby tak było cały czas to trzeba dbać o cały układ ponieważ rozwiązanie COMMON RAIL jest bardzo czułe więc najlepiej lać sprawdzone paliwo i warto również stosować filtry sprawdzonych producentów.

Nasz asortyment

Nowe oryginały, nowe zamienniki, regenerowane i używane. Takie rodzaje / stany części zamiennych posiadamy w naszej ofercie. Po kontakcie z klientem wybieramy najlepszą możliwą opcje. 

Części układu paliwowego posiadają numery producenta lub numery MAN, można również podać nam nr VIN i dojdziemy do potrzebnej części. Na przestrzeni lat numery mogą się zamieniać, ale dana część powinna pozostać nadal odpowiednia do poszczególnego modelu silnika. 

W kategorii układ paliwa znajdą Państwo potrzebne rzeczy związane z układem paliwowym takie jak: czujniki poziomu paliwa(smok paliwa), wtryski paliwa, zbiorniki paliwa, przewody wtryskowe, pompy paliwa, pompy wtryskowe, obudowy filtrów paliwa, przewody paliwa, zbiorniki paliwa.

W dziale układów paliwa oferujemy części zamienne takich marek jak OE MAN, BOSCH, HENGST i innych.