Wszystkie bestsellery
  • Baner

  • Baner

  • Baner

  • Baner

Części karoserii

Części karoserii

Jest 298 produktów.

Pokazano 1-200 z 298 pozycji

Aktywne filtry

Różne wersje pojazdów.

MAN jest jednym z wiodących przedsiębiorstw produkujących pojazdy użytkowe. W swojej gamie posiada samochody ciężarowe, autobusy, busy, samochody dostawcze ale także urządzenia przemysłowe oraz silniki. 

Pojazdy użytkowe MAN posiadają różne przeznaczenia, mogą to być małe busy MAN TGE oraz samochody dostawcze które są najmniejszymi pojazdami z rodziny MAN. Kolejnymi pojazdami są samochody MAN TGL, MAN TGM przeznaczone dla lżejszych ładunków, wykorzystywane przeważnie do lokalnego ruchu dystrybucyjnego. Oraz "waga ciężka" czyli pojazdy budowlane i ciągniki siodłowe MAN TGX, MAN TGS. W każdym z wymienionych modeli występują dodatkowo różne wersje wyposażenia oraz różne wersje kabin np. XXL, XLX, XL, LX, M, L, a oczywiście za tym idą części zamienne które nie zawsze są takie same w poszczególnych modelach.

Czym kierować się przy doborze części karoserii ?

Pierwszy sposób na dobór odpowiedniej części, jest wymontowanie uszkodzonego elementu i odczytanie numeru oryginału co znacznie ułatwi jego zidentyfikowanie. Jeśli uszkodzona część jest oryginalna to powinna posiadać numer producenta samochodu w przypadku pojazdów MAN numer zaczynający się od cyfr 81... lub 51... . Oprócz tych numerów mogą wystąpić inne numery, firm produkujących dane części.  

Kolejnym sposobem który bardzo często wykorzystujemy przy doborze odpowiedniego elementu jest podanie przez Państwa numeru VIN, jest to jedna z najpewniejszych metod dobierania części zamiennych.

Następną metodą jaką wykorzystujemy jest rozmowa z klientem i jeśli jest taka możliwość to klient wysyła nam zdjęcie poszukiwanej części, lub zdjęcie pojazdu pokazujące brakujący element.

Więc mogą Państwo u nas na stronie wpisać w wyszukiwarce numer części i odszukać go samodzielnie. Natomiast jeśli nie ma danego elementu prosimy skontaktować się z nami meilowo lub telefonicznie, podać VIN albo przesłać fotki potrzebnej części. 

Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza dokłada wszelkich starań aby doradzić i dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Asortyment na którym bazujemy.

W tej kategorii znajdą Państwo części karoserii takie jak zderzaki, narożniki, lusterka, podszybia, maski przednie, atrapy, osłony przeciwsłoneczne (blendy), szyby, kabiny i elementy oraz wiele innych produktów.
Znajdą Państwo u nas takich producentów jak OE MAN, MEKRA, SACHS, COSPEL, COVIND, VALEO, PACOL, QTC, TANGDE i innych.

Wciąż poszukujemy nowych dostawców, którzy oferują dobrą jakość produktu w atrakcyjnej cenie. Dzięki dobrej współpracy z klientami i możliwości przetestowania oferowanych produktów, wiemy że części karoserii które Państwu oferujemy dobrze pasują do poszczególnych modeli samochodów.