Wszystkie bestsellery
  • Baner

  • Baner

  • Baner

  • Baner

Układ kierowniczy

" Komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu "

Układ kierowniczy jest ważną częścią samochodu ciężarowego, odpowiada za komfort prowadzenia się pojazdu jak i za bezpieczeństwo na drodze. Razem z układem hamulcowym jest bardzo ważnym elementem pod względem bezpieczeństwa. Ten układ jest jednym z najbardziej narażonych na uszkodzenia, dziury i nierówności najbardziej przyczyniają się do uszkodzeń. Komfort jazdy w dużej mierze zależy od tego układu, więc nie powinno być w nim żadnych luzów, drgań itp. Kierowcy ciężarówek bardzo często manewrują w ciasnych miejscach, więc żeby kierowanie pojazdem było precyzyjne to układ kierowniczy musi być sprawny.

Podzespoły najbardziej narażone na usterki:  

- Pompy wspomagania

- Przekładnie kierownicze

- Drążki kierownicze

- Zwrotnice

Niewielkie luzy na poszczególnych podzespołach mają ogromny wpływ na kierowanie pojazdem, co odczuwalne jest na kierownicy. Warto tutaj wrócić uwagę na części dobrej jakości które mają zdecydowanie dłuższą żywotność. 

" Nasz asortyment " 

Części zamienne do tego układu powinny być dobierane po numerze oryginału. Założenie części, która w jakiś sposób nie pasuje, może spowodować fatalne skutki w pracy tego układu. Nasi fachowcy mogą pomóc przy odpowiednim dobraniu części zamiennej przy pomocy właśnie nr OEM. Jeżeli Państwo nie są w stanie odczytać takiego nr, wystarczy podać nr VIN samochodu, my dojdziemy jaki to jest numer, po czym łatwiej będzie zlokalizować daną część zamienną. 

W kategorii układ kierowniczy znajdują się drążki kierownicze, kolumny i przekładnie kierownicze, pompy wspomagania, zbiorniczki wspomagania, podstawy przekładni kierowniczej, czujniki układu kierowniczego.

 W dziale układów kierowniczych mamy takie marki jak OE MAN, ZF, WABCO i inne. Występują również części zamienne regenerowane. 

Układ kierowniczy

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku