Wszystkie bestsellery
  • Baner

  • Baner

  • Baner

  • Baner

Silnik i osprzęt

Silnik i osprzęt

Jest 78 produktów.

Pokazano 1-78 z 78 pozycji

Aktywne filtry

Silniki samochodów ciężarowych MAN

Serce każdego samochodu czyli silnik. Dobrze eksploatowana i serwisowana jednostka może posłużyć na wiele lat, dlatego bardzo ważnym czynnikiem jest dbałość o przeglądy i bieżące serwisowanie ( wymiany olejów, filtrów ). Niezależnie od tego jaki silnik posiadamy w naszym samochodzie trzeba o niego dbać, gdyż przy poważnym uszkodzeniu silnika koszty ewentualnych napraw mogą być duże. Tutaj można zwrócić również uwagę w stronę części używanych, które mają niższą cenę a jeśli są w dobrej kondycji to można je wykorzystać po raz kolejny. 

W samochodach ciężarowych MAN występują różne rodzaje silników. Typy silników uzależnione są od specyfikacji samochodu, w pojazdach dalekobieżnych i budowlanych przeważnie występują silniki wysokoprężne typu D20, D26, D28, D38 o mocy 360 KM i większych dochodzących do 680 KM w silnikach typu V8. W mniejszych pojazdach występują silniki o mniejszych pojemnościach i mocy od 160 KM w starszych modelach MAN L2000 do 290 KM i 320 KM w samochodach MAN TGL, MAN TGM. Silniki marki MAN są też wykorzystywane w innych pojazdach np. w dźwigach marki LIEBHERR.

Części najlepiej dobierać po numerze oryginalnym znajdującym się na naklejce obudowie, może być to numer MAN lub numer producenta części. 

Nasze fachowe doradztwo może również odegrać tu dużą role. Kadra firma Truck-Man zajmuje się takimi rzeczami od kilkunastu lat na pewno posiadamy sporą wiedzę i służymy pomocą ( numer tel. na stronie głównej ). 

Nasza oferta

W tej kategorii zobaczyć Państwo mogą części silnikowe, zarówno nowe jak i używane. 

Dokładnie szukać Państwo tutaj mogą części silnikowe takie jak: głowice, turbiny, wały korbowe, bloki silników, tłoki, korby, kolektory ssące, kolektory wydechowe, recyrkulatory spalin EGR, uszczelki, zawory, wałki rozrządu także silniki kompletne oraz wiele innych części.

Posiadamy asortyment takich marek jak OE MAN, MAHLE, KOLBENSCHMIDT, NURAL, KKK, BORGWARNER, ERLING i innych.